O mnie

Hej! Mam na imię Ania i liczę sobie 28 wiosen. Blog to mój sposób na dzielenie się pasją z innymi. Jeśli uwielbiacie zdrowy styl życia tak, jak ja, koniecznie zostańcie ze mną na dłużej!

Jakiś czas temu zapałałam miłością do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia🙂Aktualnie jestem trenerem personalnym i doradcą żywieniowym, który cały czas poszerza swoją wiedzę.

 Moje życie obfituje w wiele doświadczeń i urozmaicałam je wieloma bardziej lub mnie trafnymi wyborami. Dzięki temu co było kiedyś, mogę być w tym miejscu, w którym obecnie jestem. Ponieważ cały ten kalejdoskop poczynań ukształtował mnie taką, jaką jestem obecnie i właśnie taką siebie chciałabym Wam przedstawić.

Ten blog to próba udowodnienia Wam, że każdy moment jest dobry na dokonanie pozytywnych zmian, wystarczy tylko uwierzyć we własne siły, wyznaczyć cel i po prostu do niego dążyć. Nie będzie łatwo, życie będzie nam rzucać kłody pod nogi, ale przyrzekam – efekt końcowy wynagrodzi wszystko.

Znajdziecie tutaj wszystko, czego potrzeba kobiecie do szczęścia 🙂 Dlaczego? Bo każda z nas ćwiczy, bardziej lub mniej uczestniczy w „fit lajfstajlu”, ale łączy nas to, że chcemy wyglądać i czuć się pięknie.

Przyłącz się do mnie i razem zawalczmy o lepszą wersję siebie!🙂